Main Page/cs

From Orain Meta
Jump to navigation Jump to search


Vítejte v Orain!

Request a wiki Přispět


O Orain

Orain je komunitní, nezisková[1] wiki síť, kde může zářit i tvá wiki! To znamená, že si můžeš vytvořit svou vlastní wiki už dnes! Soustředíme se na práci s naší rozmanitou komunitou, abychom mohli vytvářet, upevňovat a udržovat kvalitní obsah různých témat a jazyků, s kontrolou v rukou komunity. Od založení v roce 2013 jsme těžce pracovali, abychom mohli poskytnout mnoha wikiím spolehlivý domov. Ať už hledáš alternativu pro Wikia nebo chceš přesunout svou vlastní wiki na naši farmu, přišel jsi na správné místo. Přidej se k nám v hledání lepší wiki!

Doporučená wiki

All The Tropes is a community-edited wiki website dedicated to discussing Creators, Works, and Tropes -- the people, projects and patterns of creative writing in all kinds of entertainment: television, literature, movies, video games, and more.

Jednotné přihlášení

Jakmile si založíš účet na některé Orain wiki, automaticky je vytvořen pro všechny wiki. A protože se stačí přihlásit jednou, abys byl přihlášen na všechny, málokdy musíš zadávat své heslo. Navíc jsme jediná wiki farma s úplným dopředu-utajeným SSL/TLS, aby bylo tvé heslo v bezpečí.

Novinky
  • Srpen 2014: Orain se přesunul do nového datového centra! Více informací najdeš zde (en). Také si můžeš prohlédnout průběh přesunu na TechWiki.
  • Červenec 2014: Jsme na Facebooku! Dej nám like a budeš mít přístup k aktuálním novinkám.

Pro více novinek můžeš navštívit Site updates (en).

Proč zvolit Orain?
Main interest Ads Custom domain Custom extension development Community-led Non-profit MediaWiki version [2] Personalized support Price SSL/TLS
Orain Users None Yes Yes Yes Yes Stable release Yes Free Yes
ShoutWiki Users Some Yes No Partially No Stable release Yes Some paid features No
Fandom Profit Heavy No No No No LTS release No Free Without forward secrecy
  1. Přestože si nenecháváme žádný výdělek a všechny příspěvky investujeme zpět do stránek, nejsme aktuálně registrovaná nezisková organizace.
  2. Stable release is the latest and current MediaWiki release containing the latest features & security fixes (at this moment MediaWiki 1.41.0 (5498056)). The LTS (long-term-support legacy version) is a release which only gets security or very important fixes (at this moment 1.39.x). It does not contain the latest features.